ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
 

HABER ARA


Gelişmiş Arama
 

EN ÇOK OKUNANLAR

Giresun Medya Platformu ''Giresun için her zaman varız'' dedi.

Giresun Medya Platformu ''Giresun için her zaman varız'' dedi.

Tarih 20 Şubat 2017, 16:16 Editör Site Admin

Giresun sivil toplum kuruluşlarının en büyük destekçisi Giresun Medya Platformu, İstanbul Kağıthane'de Urfadan Kebap Tesislerinde, Giresun camiasının gündemindeki öne çıkan konuları görüşmek ve değerlendirme yapmak için bir araya geldi.

Her platformda ve her ortamda “'Giresun için varız” mesajları veren Medya Platformu, Giresun Alucra'lı hemşehrimiz Adem Delice'nin sahip olduğu İstanbul Kağıthane'de Urfadan kebap tesislerinde  kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek gündemdeki konuları görüştüler.

Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, kurucu başkan Ali Şükrü Kara ve yönetim kurulunda olan gazeteciler İbrahim Balcıoğlu, Şaban Kutlu, Metin Ruşen, Aydın Kömürcü, Ali Kaplan, Oğuzhan Kılıçaslan, Hüseyin Şenel Odacı ve sunucu Hacı Mehmet Günaydın, Amerika'da da Restaurant zinciri olan Adem Delice'ye  ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek iş hayatında başarıların devamını dilediler.

Amacı, Giresun’un ortak değerlerini öne çıkarmak, toplumu bilgilendirmek, aydınlatmak, hep beraber yardımlaşmayı, dayanışmayı bir program çerçevesinde yaparak, haber üretimini kamuoyu ile paylaşmak olan Medya Platformunun İstanbul da faaliyet gösteren basın mensupları ile  yaptığı ‘’Güç Birliği’’ Giresun için faaliyet gösteren, diğer sivil toplum kuruluşlarına da örnek teşkil ediyor.
Basın olarak, Giresun’un bir çok temel sorunlarını gündeme getirdiklerini belirten Başkan Sadi Toygar ,Giresun için değer taşıyan  birçok projenin Sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içinde  Medya platformu  aracılığı ile başladığını söyledi.

Toygar;"Giresun Federasyonu ve diğer sivil toplum kuruluşları ile istişare ve diyalog içinde faaliyetlerde bulunmak istedikleri;Fakat  STK'ların istedikleri değeri basın mensuplarına göstermediklerini,eleştiri ,övgü ve takdir haklarının tam olarak yansıtılmadığı söyledi.
Gündem maddesi olan Referandum oylamasında basın mensuplarının dengeli yayın yapma konusunda özen göstereceklerini söyleyen Başkan Sadi Toygar,Mart ayı sonu, Nisan ayı başında yapılması düşünülen 11. Giresun Günleri için Giresun Federasyonu ile istişare etmeden katılım konusunda karar vermeyeceklerini, geçtiğimiz yıl yapılan Giresun günleri sonuç değerlendirmesi yapılmadan da  bir araya gelinmeyecegini belirtti.

Bu be 1694 defa okunmuştur.

   
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sivil Toplum

GİRMEP'te Yeni Başkan İbrahim Balcıoğlu

GİRMEP'te Yeni Başkan İbrahim Balcıoğlu Kurucu başkanlığını Giresunlular Haber imtiyaz sahibi Eynesilli Ali Şükrü Kara’nın yaparak yaklaşık 8 yıl görev yap...

Giresun Vakfı Kongresini Yaptı.

Giresun Vakfı Kongresini Yaptı. İstanbul'da kurulu bulunan Giresun Vakfı, 10. Olağan Kongresini gerçekleştirdi.
 

Suriye’de Neden Hiç Rus Askeri Ölmüyor?29 Şubat 2020

GALERİ

 

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

 

© Giresunlular 2000 Her hakkı saklıdır. ® giresun@giresunlular.com Site içeriği izinsiz kopyalanamaz. Bu site en iyi 1024x768 çözünürlüğünde IE6.0 ve üzeri tarayıcılarda görüntülenebilir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi